mail
info@bever.com.ua

Написати листа


м. Львів
вул. Зелена, 35

Знайти Нас
Замовити дзвінок
Наш менеджер обов’язково
зателефонує Вам найближчим часом.

  • Здана Новобудова вул. Інструментальна. Квартири від Інвестора Будівництва
  • Адреса: вул. І. Мазепи - вул. Інструментальна
  • Стадія будівництва: Заселений
  • Ціна в грн за кв.м від: 700-750

Вторинна нерухомість

Вторинний ринок нерухомості в великих містах завжди є дуже популярним. Кількість населення постійно збільшується, сім’ї потребують більше і більше житла.

Купівля вторинної нерухомості дозволяє обирати будь-який район міста. В той час, коли новобудови будуються зазвичай у більш віддалених від центру територіях. Це особливо важливо, коли покупець бажає жити саме в історичній частині Львова.

Купити квартиру в новобудові буває значно дешевше, ніж чакати завершення будівництва і робити ремонт “з нуля” — можна придбати вже готове житло, одразу в’їхати туди, не гаячи часу і не витрачаючи багато грошей.

Щодо вторинного житла — на ринку завжди багато пропозицій. Можна знайти будь-які варіанти, різного рівня цін та якості. Якщо ви вирішили знайти квартиру на вторинному ринку, практично завжди є можливість торгу, оскільки остаточну вартість визначає власник.

Вторинний ринок пропонує не тільки варіанти для житла, а, наприклад, заклади для готового бізнесу.

БЕВЕР АЛЬЯНС співпрацює з власниками житла без посередників. Тому, наші покупці не платять жодної агентської комісії за житло, представлене на нашому сайті.

Зв’яжіться з консультантом і замовте перегляд обраного об’єкту.