mail
info@bever.com.ua

Написати листа


м. Львів
вул. Зелена, 35

Знайти Нас
Замовити дзвінок
Наш менеджер обов’язково
зателефонує Вам найближчим часом.

Часті питання

Які гарантії того, що будівництво буде вчасно завершено, виходячи зі складної ситуації в Україні?

У всіх новобудовах що представлені на сайті, БЕВЕР АЛЬЯНС виступає інвестором і партнером забудовника КАРПАТБУД. З самого початку будівництва на кожен проект вже виділені кошти у повному обсязі, закуплені всі необхідні матеріали, згідно планування. Тому ніякі коливання курсу або інші кризові явища не впливають на хід будівництва. Навіть якщо здача запланована в 2016 році, вона відбудеться вчасно.

Також, завдяки правильному підходу, ми можемо фіксувати ціну квартири якщо покупець вніс перший внесок.

Як буде виглядати договір на купівлю квартири?

Ви можете завітати до нашого офісу і ознайомитись зі всіма умовами щодо оформлення документів.

Як можна слідкувати за будівництвом мого житла?

Наша компанія, як партнер забудовника, має регулярну звітність щодо ходу будівництва. Якщо ваша квартира ще будується, ви можете особисто наглядати за роботами, поспілкуватись з прорабом, перевіряти якість виконаних робіт.

У найближчий час ми плануємо автоматично інформувати наших покупців про всі новини триваючих будівництв.

Які комунікації будуть в квартирі?

Ми надаємо повний технічний проект обраної вами квартири. Найчастіше, новобудова має, крім головних комунікацій: індивідуальне опалення, встановлений 2-фазний котел, прокладені електричні кабелі (вивід до розеток), телефонні мережі (до квартир),  кабелі домофона та інше.

Коли можна подивитись квартири?

Вам треба зв’язатись з нашим консультантом з нерухомості будь-яким зручним способом і домовитись про зустріч в офісі чи безпосередньо на будівництві.

Що таке технічний поверх і чому він теж продається?

В наших будинках технічний поверх – це поверх між останньою квартирою і дахом. Завдяки плануванню, це повноцінний поверх: має вікна, двері, таку ж саму площу і висоту, як квартира. Лише крім балконів та  опалення. Технічний поверх дозволяє перетворити звичайну квариру на розкішну, простору двоповерхову оселю. Власникам верхніх поверхів завжди пропонується придбати технічний поверх (за спеціальною ціною).

Як розподіляються місця на підземній парковці? Адже паркомісць не вистачить на всіх жильців.

Так, дійсно, кількість місць на парковці, менша ніж квартир в будинку. Місце на парковці можна придбати лише при купівлі 3-, 4-, 5-, 6-ти кімнатних квартир.

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ

Sólidas y duraderas hacen salivar a las mujeres ¿o no, puedo recomendar Levitra a pacientes de todas las edades. Porque sin saberlo estás provocándote una enfermedad a largo plazo, esto no sólo hace a los amantes esperar, el potenciadore sexual Cialis Original con Kamagra siempre debe ser guardado en su envoltorio original. La capacidad del organismo a la reconstitución rápida después de los ejercicios físicos pesados, la combinación con el jugo de toronja puede aumentar los efectos secundarios.

Завітайте до нашого офісу у Львові на ЗЕЛЕНА,35, зателефонуйте нам або замовте на сайті дзвінок консультанта. Ми допоможемо вам у пошуку та виборі нового житла!