mail
info@bever.com.ua

Написати листа


м. Львів
вул. Зелена, 35

Знайти Нас
Замовити дзвінок
Наш менеджер обов’язково
зателефонує Вам найближчим часом.

КБП “КАРПАТБУД”

Головним партнером житлово-інвеcтиційної компанії “БеверАльянс” виступає Корпорація будівельних підприємств “КАРПАТБУД”. Це перший Забудовник у Львові. КБП “КАРПАТБУД” будує нові будинки у Львові вже понад 20 років. Ювілей — 20 років будівництва у Львові відсвяткували у 2015 році в День присвячений будівельникам.

Компанія “БеверАльянс” та Корпорація “Карпатбуд” успішно співпрацюють вже близько трьох років. За це час було збудовано та введено в експлуатацію житлові будинки по вул. Круглій, 7а, вул. Є. Плетенецького,5, вул. Княгині Ольги,5з, а також по вул. Під Голоском,8 (1,2 під’їзд), вул. Кульпарківській,156а, вул. Стрийській, 204.

536

На сьогоднішній день йде будівництво та реалізація квартир в таких житлових будинках, як вул. Випасова, 11б, вул. Під Голоском, 8 (3,4,5,6 під’їзди), вул. Медової Печери, 40а.

Серед Клієнтів компаній-партнерів можна почути лише ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ про квартири, придбані ними у вище згаданих новобудовах. Власники нових сучасних квартир швидко та без турбот змогли заселитись в нові довго очікуванні домівки.

Усі будівництва, що були розпочаті Корпорацією будівельних підприємств “КАРПАТБУД” на протязі 20 років, були успішно завершені, а це свідчить про надійність компанії.Саме тому, житлово-інвестиційна компанія “БеверАльянс” своїм партнером обрала саме КБП “Карпатбуд”.

Більше того Наша спільна діяльність не зупиняється ні на день. На даний час в роботі перебувають кілька цікавих нових проектів житлових будинків в найкращих районах м. Львова, а саме – по вул. Пасічній та по вул. Бойківській.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ, ДО НАС – ЗЕЛЕНА,35, та Телефонуйте +38 (068) 681 62 51!

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ!